Vyberte stránku

 Projektant liniových staveb – kabeláže              (pracoviště Brno)

Požadujeme:

– vzdělání SŠ elektrotechnického nebo technického směru

– znalost programu AutoCAD/Microstation, MS Office

– komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, pružnost

– samostatnost, rozhodování, schopnost pracovat v týmu

– řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

– práce na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou nebo na IČO (dle preference)

– vhodné i pro absolventy

– týmovou i samostatnou tvůrčí práci

– pružná pracovní doba

– zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, sickdays, příspěvek na dovolenou, na penzijní/životní pojištění, na sport/kulturu)

– zaškolení a podporu kolegů

– příjemné pracovní prostředí se zázemím středně velké firmy

Pracovní náplň:

– tvorba projektové dokumentace pro výstavbu optických a metalických sítí

– příprava pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání (územní rozhodnutí, územní     souhlas)

– projednávání stavby s dotčenými orgány a správci inženýrských sítí

– spolupráce s projekčním týmem, jednání se subdodavateli i investorem

Adresa pracoviště: Brno

Kontaktujte: Jež Radek, rjez (at) intar.cz, tel.: 543 422 288

Prohlášení o zpracování osobních údajů najdete v zápatí webových stránek.