Úvod
Poslání
Kariéra
Reference
Kontakt

Posláním společnosti INTAR a.s. je poskytovat úplný projektový a inženýrský servis plánování, výstavby a rekonstrukce budov, jejich vybavení, zabezpečení a ucelená technologická řešení. Hlásíme se k tradici serióznosti a zodpovědnosti, zároveň však uplatňujeme pružný, dynamický a lidský přístup k zákazníkovi. Díky širokému zastoupení jednotlivých profesí a dlouholetým zkušenostem jsme schopni většinu prací zvládnout vlastními silami. Vysoce kvalifikovaní projektanti a konzultanti si soustavným vzděláváním rozšiřují znalosti v souladu s technickým vývojem svého oboru a jsou materiálně a technicky vybaveni na vysoké úrovni.

Abychom zajistili vysokou komfortnost pro naše zákazníky v rámci nabízených služeb, máme dva plnohodnotné ateliéry, jeden v Brně a druhý v Praze.

 

Vaše důvěra – naše spolehlivost

je motto, které nás provází od založení společnosti. Naším hlavním cílem je vytváření trvalého vztahu s každým zákazníkem, založeným na vzájemné důvěře. Chceme být partnerem, na nějž je možno se spolehnout i v nejnáročnějších projektech.

 

Oprávnění, certifikáty, kvalita, záruky

Společnost vznikla 30. března 2000 zápisem do obchodního rejstříku pro předmět podnikání „Projektová činnost ve výstavbě“ a další uvedené ve výpisu z obchodního rejstříku.

Zárukou kvality je zavedený systém řízení ISO 9001, zahrnující kvalitu, stabilitu a zlepšování procesů a vztah k zákazníkům, zaměstnancům i dodavatelům.

K posílení důvěry zákazníků přispívá i členství společnosti INTAR a.s. i jednotlivých zaměstnanců v prestižních profesních organizacích s etickým kodexem jako jsou Česká komora architektů, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků a Regionální hospodářská komora Brno.

Pro zpracování speciálních zakázek je firma vybavena certifikáty Národního bezpečnostního úřadu podle zákona č.412/2005 Sb. pro práci s utajovanými informacemi. Kromě základního rozsahu povinného pojištění odpovědnosti všech autorizovaných osob má společnost INTAR a.s. trvale zajištěno pojištění odpovědnosti za škodu do výše 12 milionů Kč. Od roku 2007 jsme kvalifikovaným dodavatelem dle zákona č. 134/2016 Sb. Seznam kvalifikovaných dodavatelů.

 

Certifikáty:

•  Systém kvality ISO 9001
•  Osvědčení národního bezpečnostního úřadu

© INTAR a.s., 2007-2019 • Bezručova 81/17a, 602 00 Brno • telefon: +420 543 422 211 • e-mail: info (at) intar.czwww.intar.cz